صنایع روشنایی هادی نور سهند

پیشرو در صنعت روشنایی و نورپردازی ایران

شرکت هادی نور سهند با نام تجاری هادی نور در سال 1390 تاسیس و فعالیت خود را به طور گسترده در زمینه تولید چراغ های روشنایی داخل ساختمان آغاز نموده و در زمانی کوتاه به جمع تولید کننده گان چراغ های معتبرفلورسنتی کم مصرف و  LED ملحق گردیده است.

چراغ های روشنایی هادی نور بر اساس آخرین اصول نور پردازی مناسب جهت انواع محیط های اداری،تجاری، نمایشگاهی،هتل ها،رستوران ها، بانک ها، بیمارستان ها و کلیه اماکن عمومی و محیط های صنعتی تولید می گردد.

همچنین این مجموعه در راستای بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی برق در ساختمان ها پیشرو بوده و با این منظورتوانسته تا با طراحی روشنایی مطابق معماری داخلی و خارجی با اخرین تکنولوژی روز دنیا به خصوص در زمینه LED محصولات خود را با بالاترین کیفیت تولید و همواره مورد توجه ویژه مشتریان خود واقع شود.

صنایع روشنایی هادی نور تلاش دارد با بکار گیری واحد های تحقیق و توسعه (R&D ) طراحی و قالب سازی برنامه ریزی وتولید،آزمایشگاه،نظارت بسیاردقیق واحد کنترل کیفیت،بازاریابی،فروش داخلی،بازرگانی و صادرات، فن آوری اطلاعات و ارتباطات نقش مؤثری در صنعت روشنایی ایران ایفا نماید.


امروز به واسطه ورود کالاهای وارداتی بی کیفیت به بازارصنعت روشنایی،اعتماد عمومی مردم،چه در بخش مصرف خانگی و چه در مصارف سازمانی و پروژه به کالای ایرانی افزایش یافته است. هادی نور با شناخت این فرصت و بهره گیری از ظرفیت متخصصان توانمند داخلی در طراحی، ساخت و تولید محصولات روشنایی با کیفیت و همچنین بکارگیری ماشین الات پیشرفته تولید، این امکان را فراهم نموده است تا علاوه بر توسعه صنعت روشنایی کشور ، زمینه اشتغال فرزندان ایران را فراهم نماید.

مدیر عامل

واحد تولیدی صنایع روشنایی هادی نور

شامل سه سالن مجزا که هر یک مجهز به پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات می باشد شامل مراحل زیر می باشد:

   • ماشین آلات برش با دقت بسیار بالا
   • ماشین آلات پانچ (CNC) ساخت کشور آلمان با سرعت و دقت بالا
   • ماشین آلات خم (NC) پیشرفته با دقت بسیار بالا که امکان ساخت محصول با کیفیت را ممکن می سازد.
   • ماشین آلات برش پروفیل با دقت زیاد
   • طیف گسترده ای از انواع پرس های ضربه ای با دور متغیر درتناژهای مختلف مجهز به سنسور
   • واحد جوشکاری جهت آماده سازی برا ی انتقال به خط رنگ کاری
   • سیستم های شستشو( چربیگیری و فسفاته ) به روش غوطه وری با کیفیت بالا و خطوط متعدد رنگ پودری الکترواستاتیک با توجه به تنوع در رنگ محصول
   • خطوط متعدد مونتاژو دستگاه سیم بر به صورت اتوماتیک
صنایع روشنایی هادی نورمفتخر است با دریافت نشان استاندارد CEاروپا و همچنین اخذ گواهینامه 2015-ISO 9001 مدیریت کیفیت ازشرکت تولف آلمان محصولات خود را به بالاترین کیفیت وطول عمر مفید رسانده و همواره مورد اطمینان ورضایت مندی شما مشتریان عزیز قرار گیرد.

هادی نور سهند در یک نگاه

برای مشاهده ویدیو کلیک نمایید

گواهی نامه ها